Yükleniyor...
Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.

İlk ve ikinci seviyede sipariş toplayıcılar

V08 alçak asansörlü sipariş toplayıcılar, sürücüyü yerden 1,2 metreye kadar kaldıran dikey olarak uzatılabilir bir kaldırma platformu ile donatılmıştır. Bu, sürücünün sipariş toplarken ikinci raf seviyesine kolayca ulaşmasını sağlar. V08 araçlarının iki versiyonu bulunmaktadır: V08-01 modelinde, çatallar sürücü platformuna sıkıca bağlıdır ve zemin seviyesinde sürücü platformuna tutturulmuştur. Uzun şasi versiyonunda çatallar, toplam 1000 kilogram ağırlığa kadar kaldırabilir. Kısa versiyonda çatallar, 700 kilograma kadar taşıyabilir; bu da aracın manevra kabiliyetini arttırır. Model V08-02, sürücünün çatalları ayrı ayrı kaldırmasını ve indirmesini sağlayan ek bir kaldırma fonksiyonu ile donatılmıştır. Bu, sürücünün yükleme ve boşaltma için yük taşıyıcısını rahat bir yüksekliğe ayarlamasını sağlar.

Özellikler

Güvenlik

V08’de, sürücü platformunun dış kenarı hafifçe yukarı eğimlidir. Bu, sürücünün yanlış adım atmasını engeller ve özellikle platform yükseltildiğinde ek güvenlik sağlar. V08-02'nin sürücü platformu ayrıca düşmeleri önleyen ve sürücünün güvenliğini arttıran yan korkuluklarla donatılabilir. Bir çarpışma durumunda araçların sağlam şasisi, küçük bir çarpışma durumunda sürücüyü ve yükleri korumak için metal tamponlar ve isteğe bağlı kauçuk destek ile donatılmıştır. Araçlar isteğe bağlı olarak LED farlar ve , Yayalar veya diğer sürücüler için bir uyarı sinyali olarak hareket yönünde yere mavi bir ışık noktası yansıtan Linde BlueSpot™ ile donatılabilir. Sürücü platformunun tüm zemin alanı emniyet şalteri işlevi görür. Sürücü platformdan ayrılırsa veya acil durdurma butonuna basarsa, araç otomatik olarak fren yapar. Sürüş modunda fren gücü mevcut yük ağırlığına ayarlanır ve viraj alırken, aracın devrilmesini önlemek için hız otomatik olarak düşer.

 • Daha fazla emniyet için yükseltilmiş dış kenar
 • Metal veya kauçuk çarpışma koruması
 • LED farlar ve BlueSpot™ - isteğe bağlı
 • Emniyet şalteri işlevi gören platform zemini

Ergonomi

V08 alçak asansörlü sipariş toplayıcılar, sezgisel, yüksekliği ayarlanabilir Linde direksiyonu ile donatılmıştır, yani sürücüler, sırtını zorlamadan çalışabilir. Sadece 14,5 santimetrelik giriş yüksekliğine sahip geniş sürücü platformu, sürekli giriş ve çıkışı kolaylaştırır. Sürücü platformu zeminindeki kaymaz lastik dolgu, stabiliteyi arttırır ve kayma ile ilgili kazaları önler. V08, iş aletleri için geniş depolama bölmelerine sahiptir. Ek olarak tarayıcıları, panoları, film rulolarını ve diğer kapları takmak için ek braketler takılabilir. Çok işlevli renkli ekran, bir bakışta tüm önemli araç bilgilerini sağlar.

 • Yüksekliği ayarlanabilir Linde direksiyon
 • Geniş giriş ve alçak basamak yüksekliği
 • Kaymaz lastik dolgu
 • Geniş depolama bölmeleri

Taşıma

V08'in kaldırma platformu, sürücünün ikinci raf seviyesine kolayca ulaşabilmesi için 1,2 metre yüksekliğe ulaşır. Linde OptiLift kaldırma direği kontrol sistemi, sorunsuz, titreşimsiz kaldırma hareketleri ile taşımayı kolaylaştırır. Araç versiyonuna bağlı olarak V08, güçlü 2,3 kW motor sayesinde saatte 10 km hıza ulaşabilir. Hassas ve kendinden merkezlenen hidrolik direksiyon, aracı her zaman yolda tutar. Korna, ışık, kaldırma ve tüm sürüş fonksiyonları için kelebek kontrolleri Linde direksiyonuna entegre edilir ve tek elle sezgisel olarak kullanılabilir. V08-02'nin yaya işlevi de vardır: aracın dışındaki düğmeler, sürücü aracın yanında yürürken sipariş toplayıcıyı hareket ettirmesini sağlar. Bu, kısa mesafeler boyunca araca tekrar girmek zorunda kalmadan aracı rahat bir şekilde ileri ve geri hareket ettirmelerini sağlar. V08 -02’nin ek asansörü, sürücünün paleti en rahat çalışma seviyesinde konumlandırmasını sağlar.

 • 1,2 metreye kadar yüksekliğe kadar kaldırma platformu
 • Düzgün kaldırma hareketleri için Linde OptiLift
 • Güçlü 2,3 kW motor
 • Linde direksiyonuna entegre sürüş fonksiyonları
 • Kısa mesafeler için yaya fonksiyonu

Servis

Sağlam bir şasi ve çoklu tamponlar, bir çarpışma durumunda V08 çerçevesini korur. Sipariş toplayıcıların istikrarlı, düşük bakım tasarımı uzun bakım aralıkları ve yüksek araç kullanılabilirliği sağlar. Temassız sensörler, aşınma ve yıpranmaya maruz kalmaz ve bu sayede nadiren değiştirilmesi gerekir. Bakım çalışması sırasında V08'in CAN Bus bağlantısı, servis süreçlerinin kolay geçmesini sağlar: Servis teknisyeni, hızlı ve hassas sorun giderme için aracın sistem verilerini sıralayabilir ve bir dizüstü bilgisayar aracılığıyla analiz edebilir. Servis çalışmalarının hemen ilerlemesi için aracın tüm önemli bileşenlerine kolayca erişilebilir. Kablolar ve elektrik tesisatı anlaşılır şekilde düzenlenmiştir; bu da bakım çalışmalarının süresini kısaltmaktadır.

 • Tamponlu sağlam koruma
 • Uzun bakım aralıkları
 • CAN Bus bağlantısı
 • Kolay erişilebilir bileşenler

Videolar ve Görseller

Linde V08

Teknik Bilgiler

Model Yük kapasitesi Kaldırma Sürüş hızı, yüklü/yüksüz Dönüş yarıçapı Akü gerilimi, nominal kapasite (K5)
V 08-01 (1000kg) 1,0 (t) 1050 (mm) 10 / 10 km/h 1742 (mm) 24 / 345/375 (V)/(Ah) o. kWh
V 08-01 (700kg) 0,7 (t) 1050 (mm) 9 / 10 km/h 1345 (mm) 24 / 345/375 (V)/(Ah) o. kWh
V 08-02 0,8 (t) 1050 (mm) 9 / 10 km/h 1569 (mm) 24 / 400/500 (V)/(Ah) o. kWh

İsteğe Bağlı Donanım

Linde Material Handling’in V08 sipariş toplayıcısının tamponu, bir çarpışma durumunda sürücüyü korur.

Tampon

Tampon, bir çarpışma durumunda şokları azaltır; böylece sürücü, araç ve rafları korur.

Linde Material Handling’in V08’in yaya işletimi, araç dışında çalışmayı sağlar.

Yaya Operasyonu

Butonlar, aracın her iki tarafında bulunmaktadır. Sürücü, sipariş toplayıcıyı dışarıdan çalıştırmak için bunları kullanır ve aynı anda aracın yanında yürür. Bu, sürücünün kısa mesafelerde araca tekrar girmek zorunda kalmadan aracı rahatça ileri ve geri hareket ettirebilmesini sağlar.

Dolgulu Diz Koruyucu

Dolgulu dizlik, sürücünün daha uzun süre sürücü platformunda rahat ve yormayan bir pozisyonda kalmasını sağlar.

Linde Material Handling’in V08 sipariş toplayıcısının Linde BlueSpot™’u çalışma sırasında güvenliği arttırır.

Linde BlueSpot™

Linde BlueSpot™ rota uyarı sistemi çalışma sırasında güvenliği arttırır, çünkü LED spot ışığı forkliftleri sessizce görünür hale getirir.

Linde Material Handling’in V08’deki çeşitli çalışma malzemeleri için aksesuarlar

Aksesuarlar için Braketler

Panolar, tarayıcılar ve film ruloları gibi çalışma malzemeleri için çok sayıda tutucu ile sürücü platformu sürücünün özel gereksinimlerine uyarlanabilir.

 Linde MH’nin lityum iyon aküsü

Lityum iyon teknolojisi

Lityum iyon aküsü ile araçlar çok daha kısa sürede şarj ve çalışma sırasında ara şarj edilebilir.

Yüksekliği ayarlanabilir direksiyonu ile Linde Material Handling’in V08 sipariş toplayıcısıı

Yüksekliği Ayarlanabilir Direksiyon

Direksiyon yüksekliği, daha ergonomik bir çalışma deneyimi için sürücünün boyutuna ve konumuna göre ayarlanabilir.

Linde Material Handling’in V08 sipariş toplayıcısının yan korkulukları, sürücü için ek koruma sağlar.

Yan korkuluklar

V08-02’nin sürücü platformu, sürücünün düşmesine karşı ek koruma sağlayan yan korkuluklar ile donatılabilir.

Teklif Alın