Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Komatek 2024 Sizi KOMATEK 2024 Fuarı 8. Salon 808 No'lu standımıza bekliyoruz. Davetiye almak için tıklayınız.

Tehlikenin Yaklaştığını Görmek

VDI-Wissensforum'un Alman Malzeme Akışı Kongresi'ndeki bir sunumda, Linde MH ve Comnovo'dan uzmanlar, intralojistikte daha fazla güvenlik için ağ bağlantılı çözümlerini açıklıyor. Endüstriyel forkliftler, çevreyle bağlantı kurarak tehlikeleri daha ortaya çıkmadan tespit eder.

Detaylı bilgi için

Tüm Süreç Zincirini Optimize Etmek

"Lider lojistik - yarının lojistiği için bugünün yenilikçi çözümleri" sloganı altında, Malzeme Taşıma Sempozyumu 14 Eylül 2017'de Aschaffenburg'da gerçekleşti. Odak noktası, lojistiğin gelecekteki uygulanabilirliği ile ilgili konulardı.

Detaylı bilgi için

Linde MH Akülü Forkliftin 50. Yılı

Linde Material Handling, akülü forklifti ilk defa müşterilerinin beğenisine sunmanın 50. yılını kutlarken, bu segmentteki pazar liderinin intralojistik sektörünün geleceği için neler sunabileceğini gösteriyor.

Detaylı bilgi için

1 Milyonuncu Forklift Aschaffenburg'da Üretildi

Linde MH, 1959 yılından bu yana Almanya'nın Aschaffenburg kentindeki üretim tesisinde denge ağırlıklı forkliftler üretiyor. 2021 yılının Mart ayında, bir milyonuncu forklift montaj hattından çıktı ve törenle sahibi olan Colorobbia España SA'ya teslim edildi.

Detaylı bilgi için

Sahadan Sofraya

Linde MH, yemek hizmeti endüstrisindeki yiyeceklerin taze, güvenli ve temiz olarak sunulmasını nasıl sağladığını bu makalede daha detaylı olarak öğrenebileceksiniz.

Detaylı bilgi için