Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Linde MH, İspanya'daki müşterisine 1 milyonuncu forklifti teslim ediyor
1 Milyonuncu Forklift Aschaffenburg'da Üretildi

Linde MH, Ürettiği 1 Milyonuncu Forkliftini İspanya'daki müşterisine teslim etti

Linde MH, 1959 yılından bu yana Almanya'nın Aschaffenburg kentindeki üretim tesisinde denge ağırlıklı forklift üretiyor. 2021 yılının Mart ayında, bir milyonuncu forkliftini montaj hattından çıkartarak törenle seramik ve cam endüstrisi için frit, pigment ve diğer ürünlerin üretimini gerçekleştiren dünyanın en büyük tesisine sahip İspanyol devi Colorobbia España SA'ya teslim etti.

Pandemi nedeniyle büyük kutlamaların iptal edilmesine rağmen, Mart ayı ortasında Aschaffenburg fabrikasında bir milyonuncu denge ağırlıklı forklifitn üretim hattından çıkması gerçekten çok heyecanlı bir andı. Herkesin görmesi için videoya çekilen kilometre taşı forkliftin üetim hattında çıkmasıyla birlikte kırmızı ışıkların, havai fişeklerin, dumanın ve “1.000.000” rakamının etrafına yağan çok sayıda parıltının yer aldığı bir dakikalık bir kapalı havai fişek gösterisiyle kutlandı. Ertesi gün, 3,5 ton yük kapasiteli en yeni nesil Linde MH dizel forklift, Colorobbia España S.A.'daki gelecekteki iş yeri için İspanya'ya yolculuğuna çıktı. Orada, 60 forkliftlik bir filoyu güçlendirecek. Colorobbia España S.A. Genel Müdürü Gonzalo Trilles de Castro, “24 yıldır Linde marka forkliftlere güveniyoruz ve özellikle forkliftlerin kullanım kolaylığı ve güvenliğini takdir ediyoruz” diyor. Sürdürülebilirlik, yenilikçilik ve teknoloji konusundaki kendi felsefesini paylaşan bir şirketle güvenilir bir ortaklık yapmak en az onun kadar önemli. "Bütün bunlar, müşterilerimizle rekabet avantajı olarak paylaştığımız uzun vadeli başarının garantisidir." Bu yıl yüzüncü yılını kutlayan İspanyol şirketi forfliftin teslim alınmasını maytapların da yer aldığı özel olarak dekore edilmiş bir pastayla en özel şekilde kutladı.

Milyonuncu forkliftin devir teslim töreni

Milyonuncu Linde MH Denge Ağırlıklı Forkliftin Colorobbia España SA'ya devir teslim töreni: Edoardo Bocini, Colorobbia Yönetim Kurulu Üyesi, Gonzalo Trilles de Castro, Colorobbia Genel Müdürü, Paulina Juárez, KION ITS Iberia Başkan Yardımcısı, Jaime Gener, Linde MH Iberica Genel Müdürü, Ventura Fraile, Ventocar (Linde MH Yetkili Distribütörü) Genel Müdürü

Linde MH'nin Aschaffenburg'daki bir milyonuncu denge ağırlıklı forklifti, şimdi altmış yılı aşkın bir süredir devam eden kurumsal başarı öyküsündeki en son damgayı temsil ediyor. Linde MH'nin ilk forklifti "Hubtrac" ile intralojistik uzmanı, o zamana kadar uygulaması zor olan ve genellikle sarsıntılı bir debriyaj ve vites değişimine sahip endüstriyel ekipmanı geliştirerek bir alternatif sundu. Çift Pedal Kontrol Sisteminin uygulanmasına izin veren yenilikçi hidrostatik transmisyon sayesinde, bu öncü, yükleri almak ve depolamak veya kamyonları yüklemek ve boşaltmak için en ideal ekipman haline gelmiştir. O zamanlar bile, bu sistem malzeme akışında firmalara yüksek verimlilik sağlayarak diğer firmalara oranla rekabetçi avantaj sağladı. Bugüne kadar Linde MH'nin tüm denge ağırlıklı forkliftlerinin ayırt edici özelliği olarak kaldı- ister dizel, LPG veya CNG motorla ister elektrik motoruyla çalışsınlar.

Bugün, Linde MH bir kez daha teknolojik standartları belirliyor ve endüstriyel forkliftlerini geleceğe uygun hale getiriyor: çok çeşitli enerji sistemleri, akıllı destek sistemleri ve standart olarak ağa bağlı şekilde gelmeleri. Linde Material Handling Marka Yönetimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Stefan Prokosch, "Amacımız, müşterilerimizin malzeme akış süreçlerini mümkün olduğunca verimli ve güvenli hale getirmelerini sağlamak, böylece ana işlerinde daha da başarılı olacaklar" diyor. "Müşterilerimizi ikna eden ürünlerle, şimdiden şirketimizin tarihindeki bir sonraki dönüm noktasına, bu yılın Haziran ayında Linde MH'nin yeni akülü forklift neslinin lansmanına odaklanmış durumdayız."