Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Komatek 2024 Sizi KOMATEK 2024 Fuarı 8. Salon 808 No'lu standımıza bekliyoruz. Davetiye almak için tıklayınız.
Linde R20 – R25 F Reach Truck

Reach Truck R20 – R25 F

Hızlı, uzun yük taşıyıcıları

Dar koridorlar için dört yöne hareketli reach truck

R20 – R25 F dört yöne hareketli reach truck özellikle uzun yüklerin dar koridorlarda taşınması için tasarlanmıştır. Sadece ileri ve geri değil, aynı zamanda her iki yana da hareket edebilirler. İki metreye kadar genişliğe ayarlanabilir çatalları, ekstra uzun yüklerin taşınmasına ve istiflenmesine de izin verir. Dokuz buçuk metreye kadar asansör yükseklikleri ile yüksek raflı depolarda da kullanıma uygundur. R20 – R25 F serisi araçlar 2.500 kg’ye kadar olan ağır yükleri bile kolayca taşıyabilir. Bu, onları çelik kirişler ve ahşap kirişler gibi uzun ve ağır yükler için bina ve kereste endüstrisinin yanı sıra üretim ekipmanlarında ve lojistik sektöründe kullanım için ideal hale getirir.

Özellikler

Güvenlik

R20 – R25 F dört yönlü ekipmanlar, operatör ekipmandan çıktığında otomatik olarak devreye giren ve rampalarda ve eğimlerde güvenli duruş sağlayan park frenine sahiptir. Sürüş tekerleğindeki elektromanyetik fren ile sağ tandem yük tekerleğindeki hidrolik frenin kombinasyonu, tüm sürüş durumlarında hassas frenleme sağlar. Güçlü, şeffaf polikarbonattan yapılmış koruyucu bir bölme, operatörü düşen yüklerden güvenilir bir şekilde korurken aynı zamanda panoramik bir görünüm sağlar. Son konum sönümlemesi, maksimum kaldırma yüksekliğine veya maksimum ileri erişime ulaşılır ulaşılmaz asansör ileri erişim ve kaldırma hareketleri sırasında uç hızını hafifçe azaltır. Ek bir işlev, yüklerin güvenli bir şekilde konumlandırılabilmesi ve alınabilmesi için ekipmanın otomatik olarak belirli bir kaldırma yüksekliğinde kaplumbağa moduna geçmesidir. Linde Curve Assist, virajlarda hareket ederken orantılı hız ayarı sağlar.

 • Otomatik park freni
 • Operatör üzerindeki fren ve tandem yük tekerleği
 • Operatör ve direk arasındaki koruyucu bölme
 • Kaldırma ve erişim hareketleri için son konum sönümlemesi
 • Yüksekliğe bağlı kaplumbağa modu
 • Linde Curve Assist

Ergonomi

Linde R20 – R25 F reach truck, operatörlerin yorulmadan çalışabilmesini sağlamak için operatörün ergonomik gereksinimlerine özel bir odak ile tasarlanmıştır. Operatör koltuğu, çalışma konsolu ve taban plakası yüksekliği için bireysel ayarlama seçenekleri, operatörlerin konforunu daha da arttırmalarını sağlar. Sezgisel ve ergonomik olarak düzenlenmiş kontrol elemanları etkili çalışmayı sağlarken, tutacaklı alçak kabin giriş noktası, giriş ve çıkışı kolaylaştırır.

 • Ayarlanabilir operatör koltuğu
 • Bireysel olarak ayarlanabilir kontrol elemanları
 • Yüksekliği ayarlanabilir zemin plakası
 • Tutacaklı alçak giriş

Servis

Ekipmanlar, bakımı son derece hızlı ve verimli sağlanabilen ve kolay erişilebilir bileşenlerle donatılmıştır. Modern CAN Bus bağlantısı, bir servis teknisyeninin gerekli tüm araç verilerini merkezi bir konuma aktarmasını sağlar. Asansör ve üç fazlı AC tahrik motorları bakım gerektirmez. Servis randevuları her 1.000 çalışma saatinde bir gereklidir. Bu, R20 – R25 F dört yöne hareketli ekipmanların son derece uygun maliyetli olduğu ve yüksek kullanılabilirliğin sağlandığı anlamına gelir.

 • Kolay erişilebilir bileşenler
 • Bilgisayar tabanlı araç teşhisi
 • Modern CAN Bus bağlantısı
 • Bireysel olarak ayarlanabilir performans parametreleri
 • Bakım gerektirmeyen elektrik motorları
 • Her 1000 çalışma saatinde bir servis

Teknik Bilgiler

Model Yük kapasitesi Kaldırma Sürüş hızı, yüklü/yüksüz Çalışabilir koridor genişliği, 800 x 1.200 mm uzunlamasına paletle Akü gerilimi, nominal kapasite (K5)
R20F 2,0 (t) 6250 (mm) 13 / 13 km/h 2823 (mm) 48 / 465 (V)/(Ah) o. kWh
R25F 2,5 (t) 7500 (mm) 13 / 13 km/h 2915 (mm) 48 / 620 (V)/(Ah) o. kWh

İsteğe Bağlı Donanım

Kaldırma yüksekliği ön seçimi

Kaldırma yüksekliği ön seçimi; çalışma sürecini hızlandırır, iş güvenliğini arttırır ve operatör üzerindeki yükü hafifletir.

Hava koşullarına dayanıklı kabin

Geniş, ısıtmalı hava koşullarına dayanıklı kabin optimum konfor sağlarken, geniş pencereler mümkün olan en iyi dört yönden görünümü sağlar.

Rahat koltuk

Genişletilmiş arkalık ve şişirilebilir baş ve bel desteklerine sahip rahat bir PVC koltuk sürüş konforunu arttırır ve erken yorulmayı önler.

Panoramik görünüm

Optimum görüş için tasarlanmış özel asansör konsepti ve baş üstü koruma, olağanüstü bir çok yönlü görünüm sağlar. Bu, güvenliği arttırır ve yük taşımayı hızlandırır.

Yan kamera

Renkli monitörlü bir kamera, operatörün yandan sürüşünü kolaylaştırır ve güvenliği arttırır.

12 V soket

12 V soket, akıllı telefonların veya diğer elektronik ekipmanların araca bağlanmasını ve şarj edilmesini sağlar.


Teklif Alın