Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.

Reach Truck R10 – R16 B

Çok yönlü giriş seviyesi modeli

Yüksek raflı depolarda kullanımı rahat ve uygun maliyetli

R10 – R16 B reach trucklar yüksekte ve dar raf koridorlarında depolama ve çıkarma için idealdir. Palet başına az maliyetlerle giriş seviyesi sınıfında hafif ila orta ağırlıklı görevler için gerekli verimi sağlar. Geniş model aralığına ek olarak, araçlar 4,4 ila 7,7 metre arasında değişen asansör yükseklikleri ile kapsamlı bir şekilde uyarlanabilir. Ekipmanlar, yüksek artık yük kapasitesine sahiptir ve yorulmadan çalışma için yüksek düzeyde konfora sahiptir. Özellikle titreşimsiz operatör bölmesi ve bireysel olarak ayarlanabilen kontrol elemanları, bunu başarmaya yardımcı olur.

Özellikler

default Headline

Tüm Linde araçlarında için olduğu gibi R10 – R16 B serisi reach trucklar sağlam ve dayanıklı bir şasi tasarımına sahiptir. Alt çerçeve, sağlam çelik bir yapı olarak tasarlanmıştır ve alçak yük merkezi, yüksek stabilite ve yüksek artık yük kapasitesi sağlar. Linde Curve Assist, daha iyi sürüş güvenliği için virajlarda araç hızını ayarlar. Dört tekerlekten fren ve dört farklı fren sistemi ek güvenlik sağlar. Operatör ekipmandan çıktığında otomatik olarak devreye giren park freni, rampalarda ve eğimlerde duruşta güvenliği arttırır.

 • Linde Curve Assist
 • Dört tekerlekten fren
 • Dört farklı fren sistemi
 • İsteğe bağlı güçlendirilmiş panoramik cam tavan

Ergonomi

Linde reach trucklar, operatörlerin ergonomik gereksinimlerine odaklanarak tasarlanmıştır. Bu, titreşimsiz şasiden bireysel olarak ayarlanabilen kontrol konsoluna ve entegre Linde Load Control, yastıklı kolçaklara kadar tüm araca uygulanır. Tüm kontrol elemanları, sezgisel kullanım ve etkili, yorulmadan çalışma için tasarlanmıştır. Alçak kabin girişi ve operatör koltuğu için kapsamlı ayarlama seçenekleri operatörü korur ve çalışma verimliliğini arttırır.

 • Azaltılmış titreşimler
 • Bireysel olarak ayarlanabilen koltuk ve konsol
 • Entegre kontrol elemanları ile yastıklı kolçaklar
 • Alçak giriş yüksekliği
 • Sezgisel ve yorulmadan çalışma

Taşıma

R10 – R16 B reach trucklar, güçlü sürüş ve kaldırma motorlarının yanı sıra burulmaya dayanıklı tripleks tilt yapabilen asansöre sahiptir ve sezgisel olarak kontrol edilebilir. Linde Load Control ile asansörü ve çatalları da çok hassas bir şekilde çalıştırmak mümkündür. Kısa aks mesafesi, kompakt şasi boyutları ve 180° direksiyon, ekipmanın manevra kabiliyetini üst noktaya çıkarır. Direksiyon direnci özelleştirilebilir. Operatör gereksinimlerine tam olarak ayarlanabilen koltuklar ve konsollar da kullanımı kolaylaştırır. Asansör yüksekliği ekranı ve yüksek yük kapasitesi, operatörlerin yükleri depoda güvenle taşımalarına yardımcı olur. Çalışma ortamının ve yüklerin panoramik çok yönlü görünümü, dar koridorlarda bile manevrayı kolaylaştırır.

 • Güçlü motorlar
 • Burulmaya dayanıklı direkler
 • Linde Load Control ile güven içinde yük taşıma
 • Kısa aks mesafesi ve 180° direksiyon
 • Kaldırma yüksekliği ekranı
 • Yüksek nominal kapasitesi
 • Optimum görüş sunan bileşenler

Servis

R10 – R16 B reach trucklar doğrudan servis için kolayca erişilebilir bileşenlere sahiptir. Örneğin, operatör koltuğunu pnömatik bir yay ile yükseltmek ve ardından bir tarafa döndürmek kolaydır. Bu, servis teknisyenine önemli elektronik ve mekanik bileşenlere anında erişim sağlar. Elektronik olarak araç teşhisi de bakımı kolaylaştırır. Bakım gerektirmeyen sürüş, kaldırma ve üç fazlı AC direksiyon motorları uzun ömürlüdür. 1.000 saatlik servis aralıkları, ekipmanın çalışmasını son derece uygun maliyetli hale getirir.

 • Kolayca erişilebilir bileşenler
 • Elektronik olarak ekipman teşhisi
 • Elektrik motorları gibi merkezi ekipman parçaları bakım gerektirmez
 • 1.000 çalışma saatinden sonra ilk bakımv

Teknik Bilgiler

Model Yük kapasitesi Kaldırma Sürüş hızı, yüklü/yüksüz Çalışabilir koridor genişliği, 800 x 1.200 mm uzunlamasına paletle Akü gerilimi, nominal kapasite (K5)
R10B 1,0 (t) 3832 (mm) 11 / 11 km/h 2703 (mm) 48 / 420/465 [48/201] (V)/(Ah) o. kWh
R12B 1,2 (t) 4832 (mm) 11 / 11 km/h 2703 (mm) 48 / 420/465 [48/201] (V)/(Ah) o. kWh
R14B 1,4 (t) 5710 (mm) 11 / 11 km/h 2770 (mm) 48 / 420/465 [48/201] (V)/(Ah) o. kWh
R16B 1,6 (t) 5710 (mm) 11 / 11 km/h 2780 (mm) 48 / 420/465 [48/201] (V)/(Ah) o. kWh

İsteğe Bağlı Donanım

Çalışma lambaları

LED çalışma lambaları, karanlık alanlarda yüklerin görünümünü iyileştirir.

Poliüretan kızaklar

Zemine yüklenmeyen poliüretan kızaklar, koridor zemininde çizilmeleri engeller.

Filo yönetimi

Linde connect çözümleri, ekipman ve kullanıcı verilerinin kaydedilmesini, hazırlanmasını ve analiz edilmesini sağlar. Endüstriyel ekipmanların verimli, güvenli ve şeffaf bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Tek pedal kontrolü

Bazı operatörler tek pedal kontrolünü tercih eder. Çift pedallı kontrol sistemi, operatörlerin belirli tercihlerini karşılamak için değiştirilebilir.

Telefon tutucu

Telefon tutucu operasyonlara yardımcı olur ve güvenliği arttırır. Ekranı her zaman çalışanın görüş alanında ve ulaşılabilir durumdadır.

Ahşap kumanda kolları

Linde ahşap kumanda kolları iş istasyonunu geliştirir. Parçalanmayan sert ahşap iyi bir his sağlar, daha yavaş kirlenir ve plastik alerjisi olan sürücüler için uygundur.

İç aydınlatma

İki seviyeli LED iç aydınlatma, ekipman operatörlerine gerekli iş malzemelerinin mümkün olan en iyi görünümünü sağlar.

Panoramik cam tavan

En iyi görüş için tasarlanmış özel asansör konsepti ve baş üstü koruma, olağanüstü bir çok yönlü görünüm sağlar. Bu, güvenliği arttırır ve yük taşımayı hızlandırır.

Rüzgarlık

Ek bir rüzgarlık, koridor ve dış alan arasında geçiş yaparken hava akımını ve ısıtılmamış depolardaki rüzgarı azaltır. Bu, operatör konforunu arttırır.

12 V soket

12 V soket akıllı telefonların veya diğer elektronik ekipmanların araçta bağlanmasını ve şarj edilmesini sağlar.

360° direksiyon

360° direksiyon, tek pedallı kumanda ile birlikte operatörlerin, ekipmanlar ile en dar alanlarda hızlı bir şekilde manevra sağlar.

Teklif Alın