Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
HASEL çalışanları arasında bir toplantı
'HASEL ile Yola Çıkan Yolda Kalmaz!'

Okan Acar, Genel Müdür

Çeşitliliğin gücüne inanıyor, bireysel farklılıkların kültürümüze katkısını önemsiyoruz. Çeşitliliğin temsil edildiği ve kişilerin kendilerini bir birey olarak değerli hissettiği iş yerlerinde verimliliğin arttığını görüyoruz. Bu yüzden, tüm HASEL ailesi olarak fikirlerinin dinlendiği, başarılarının alkışlandığı, ilerlemelerinin önündeki tüm engellerin kaldırıldığı, özgür çalışma ortamları yaratıyoruz.

 Okan Acar, Genel Müdür, HASEL İstif Makinaları

Okan Acar, Genel Müdür, HASEL İstif Makinaları

Türkiye’nin kendi sektöründe en deneyimli ve en büyük satış ekibine sahibiz. 35 kişilik tecrübeli satış ekibimiz, müşterilerimizle olan iş birlikteliklerimizi son derece iyi bir şekilde yürütüyor

HASEL'de çalışmak, hem ürünle hem de şirketle tam olarak özdeşleşen, yüksek motivasyonlu bir ekiple çalışmak anlamına gelir.

Ama bu noktada altın bir kural var. Satış temsilcisi ilk satışı gerçekleştirir, iş birliğinin devamını servis yönetir. Bu nedenle HASEL olarak servis ekibimizi oldukça geniş tutuyoruz. Servisimiz ve yapılanmamız, sektörde “HASEL ile yola çıkan yolda kalmaz” imajını sağlıyor. Müşterilerimize anında servis ve anında yedek parça hizmeti sunuyoruz. Tüm Türkiye’yi bu şekilde kapsayacak bir güce sahibiz.

HASEL'de kariyerlerine başlamak isteyen bütün profesyonelleri bizimle iletişime geçmeleri için cesaretlendiriyoruz.

-->