Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
HASEL Çalışanları toplantı yaparken
'Sürekli Gelişimi Büyük Bir Güç Olarak Görüyoruz.'

Teoman Balaban, Genel Müdür Yardımcısı

HASEL İstif Makinaları ailesine katıldığım 2002 yılından bu yana aynı heyecan ile görevime devam ediyorum…

Çalışma arkadaşlarımıza her gün değişen iş koşullarında başarılı olmaları için en uygun ortamı sunmaya odaklanıyoruz. Sürekli gelişimi HASEL İstif Makinalarını geleceğe taşıyacak olan büyük bir güç olarak görüyoruz.

Teoman Balaban, Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı, HASEL İstif Makinaları

Teoman Balaban, Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı, HASEL İstif Makinaları

HASEL İstif Makinaları işinde uzman ve çok tecrübeli bir satış ekibine sahip. Ekibin yaklaşık %40’ı, 10 yılı aşkın süredir bizimle beraber çalışıyor. Bu istatistik, günümüzde çok fazla değişim olan bir ortamla kıyaslandığında satış ve pazarlama ekibi için çok iyi bir oran. HASEL İstif Makinaları olarak müşterilerimize uzun soluklu ve sürdürülebilir bir çözüm önerebilmek için yine zuzun soluklu bir ekip ile çalışmak zorunda olduğumuzu biliyoruz.

HASEL İstif Makinaları tüm pozisyonlardaki çalışanlarımız için kapsamlı geliştirme programları sunuyor.

HASEL İstif Makinaları tarafından çalışanlar için sunulan tüm kapsamalı gelişim fırsatları her seviyede çalışanlarımızı kapsıyor ve HASEL İstif Makinalarında kariyerleri devam ettikçe devam ediyor. Buna en önemli örnek kendimi verebilirim. 2002 yılında Bölge Satış Müdürü pozisyonunda katıldığım HASEL İstif Makinalarında verilen destek ve fırsatlar paralelinde şu anda Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı görevine yükselmiş bulunmaktayım. Bu fırsatlar HASEL İstif Makinalarında çalışan bütün arkadaşlarımız için sonuna kadar açık olduğunu göğsümü gere belirtmek isterim.

-->