Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
E160 Elektrikli Ağır Hizmet Forklifti
Performans ve Sürdürülebilirlikten Ödün Verilmez

Yeşil Performans

Şirketler, iklim değişikliği göz önüne alındığında, birçok zorlukla karşı karşıya kalır. Bu zorlukların başında kârlılığı ve rekabet gücünü kaybetmeden CO2 emisyonlarını azaltmak gelir.

Linde Material Handling olarak daha iyi bir gelecek için intralojistiğinize yönelik çözümler sunuyor ve bu bağlamda filonuzun verimliliğini en üst düzeye çıkarırken enerji tüketimini azaltıp, emisyonları düşürmeye ve maliyetleri en aza indirmeye söz veriyoruz.

Linde MH olarak buna 'Yeşil Performans' adını veriyoruz.

Linde Material Handling, karlılığınızı veya rekabet gücünüzü kaybetmeden karbon emisyonlarını azaltmak için size çözümler sunar.

Lınde Kırmızısı Yeşil Enerjiye Dönüştü: Lınde MH’den Teknolojiler

Sektörlerdeki sayısız müşteri projerine birebir uygun hazır çözümler olmadığını biliyoruz. Konu ister mevcut enerji sistemlerini optimize etmek ister diğer enerji türlerine geçmek olsun uzmanlarımız sizinle birlikte bireysel gereksinimleriniz için doğru yaklaşımı bulacaktır.

Linde MH’de, ekonomik ve verimli bir şekilde çalışmanızı sağlarken aynı zamanda sürdürülebilirliğin acil taleplerini karşılamanızı sağlayan geleceğe dönük teknolojilerden oluşan geniş bir portföyde bulacaksınız:

Her zaman doğru seçim

Neredeyse tüm depo ekipmanları ve elektrikli forkliftler için bir seçenek olarak yakıt hücresi, lityum iyon teknolojisi veya modern kurşun-asit aküler

Her şey tek bir kaynaktan

Ekipmanlarla en iyi şekilde eşleşen pil sistemleri ve şarj cihazları enerji verimliliği ve yüksek kullanılabilirlik sağlar

Emisyonları en aza indirin

Yeni nesil dizel forkliftler emisyon yönetmeliklerinin ötesine geçerlerken dizel, LPG ve CNG'ye ek olarak hidrojenize bitkisel yağ (HVO) yakıtlarıyla kullanım için onaylanmışlardır.

Her uygulamada elektrikli

Egzoz dumanı ve motor gürültüsü olmadan güç ve sağlamlık – Linde MH’nin elektrikli X-modelleri en zorlu çalışma koşullarıyla kolayca başa çıkıyor.

Sonsuz E-güç

Ağır hizmet uygulamalarında bile elektrikli alternatif - 18 tona kadar ağır hizmet tipi elektrikli forkliftler, isteğe bağlı olarak kurşun-asit veya lityum-iyon akülerle birlikte sunuluyor.

Bir taşla iki kuş vurun: X-treme Güç, X-tra sürdürülebilir

Gücü ve sağlamlığı nedeniyle birçok şirket klasik içten yanmalı motorlu forkliftler olmadan yapamaz. Bu dönemler artık geride kaldı: X modelleri ile dizel forkliftlerimizin yük kapasitesi ve performansını elektrikli forkliftlerimizin esnekliği ve sıfır emisyonu ile birleştiren elektrikli forkliftler geliştirdik. X sayesinde, sürdürülebilirlik ve performans artık çelişkili değil - şimdi 3,5 ila 5 ton yük aralığı için de!

X modelleri hakkında daha fazla bilgi edinin
Linde

Li-ION Gücü: Daha Fazla Enerji, Daha Fazla Esneklik

Uzun yıllardır endüstriyel forkliftler için yenilikçi lityum-iyon güç aktarma organları geliştiriyoruz. Kurşun-asit varyantıyla karşılaştırıldığında, Li-ION aküler daha yüksek enerji yoğunluğundan kendiliğinden ara şarja kadar birçok avantaj sunar.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Yakıt Hücreleri: Karbon-Nötr Özellikli

Yakıt hücreleri hidrojeni elektriğe dönüştürür ve maksimum performans için emisyonsuz enerji sağlar. Sıradan içten yanmalı motorlu forkliftler gibi yakıt ikmali yapılabildiğinden, yakıt hücresiyle çalışan forkliftler yüksek esneklik ve maksimum kullanılabilirlik sağlar.

Denge Ağırlıklı Forklitfler: Tam Seçı̇M Özgürlüğü

Yeni denge ağırlıklı forkliftlerimiz özgür bir enerji seçeneği sunuyor. Yenilikçi bir seri platformu sayesinde, dizel/HVO, doğal gaz, kurşun-asit, lityum-iyon veya hidrojen gibi her türlü enerji sistemiyle donatılabilirler.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Elektrikli Ağır Hizmet Forklifti: Sürdürülebilir Kaldırma Gücü

Şimdiye kadar, içten yanmalı motorlu forkliftler işlerin gerçekten zorlaştığı yerlerde kullanılmak zorundaydı. E100 - E180 elektrikli ağır hizmet forkliftlerimiz bunu değiştirdi. Bu forkliftler 18 tona kadar kaldırma kapasitesine sahiptir ve dizel bir forkliftin gücünü elektrikli bir forkliftin sıfır emisyonuyla birleştirdi.

Akıllı Seçim: Doğru Enerjiye Adım Adım

Linde, enerji konularında tek duraklı bir ortak olarak çeşitli düzeylerde danışmanlık sunar.

Ancak pek çok olası çözüm, pek çok soruyu da beraberinde getiriyor: Hangi enerji sistemi sizin gereksinimlerinizi karşılıyor? Başka bir enerji kaynağına veya teknolojiye geçmek şirketim için ne anlama geliyor? Ve enerji tüketimimi mümkün olduğunca verimli bir şekilde nasıl yönetebilirim?

İşte bu nedenle Yeşil Performans yaklaşımı forkliftlerin, akülerin ve şarj cihazlarının çok ötesine geçmektedir. Linde MH uzmanları, filonuz için doğru enerji sistemini seçme konusunda destek sağlar ve yeni çözümü uygularken operasyonel gereksinimleri, şarj sürelerini ve enerji tüketiminin yanı sıra altyapıyı en uygun şekilde hizalamaya yardımcı olur.

Bütüncül Yaklaşım

Performanstan ödün vermeden enerji maliyetlerini azaltın ve iklimi koruyun.

Doğru Enerji

Dizel/HVO'dan hidrojene: Her ihtiyaç için doğru enerji sistemi.

Kapsamlı Danışmanlık

İhtiyaçlara göre düzenlenmiş bir enerji sistemi için yapılandırılmış danışmanlık.

Dijital Araçlar

Şarj yönetimi ve enerji bütçesi kontrolü için yazılım araçları.

Yeşil Performans İş Başında

Asset VRS

Linde MH'nin E160 ağır hizmet elektrikli forklifti tutkulu dizel forklift hayranlarını bile kendi tarafına çekiyor.

Daha Fazla Oku

Sihir Gibi

Köln-Feldkassel'deki Cölner Hofbräu P. Josef Früh KG, her gün binlerce litre Kölsch üretiyor ve kamyonlara yüklüyor. Linde MH lityum iyon forkliftlerini gerçek bir teste tabii tutmak için şirketin üretim tesislerinde forkliftlerini gece gündüz beklentilerin üzerinde çalıştırarak, firmanın saygısını kazandı.

Daha Fazla Oku

X Faktörü

Denge ağırlıklı bir forkliftin en önemli üç özelliği nedir? Almanya, Lüdenscheid'deki Eibach Oberflächentechnik GmbH (EOT) lojistik uzmanları için tek bir cevap var: performans, performans, performans. Yakın zamanda yapılan bir saha testinde, yeni Linde MH'nin X35, zorlu yükleme işinde bir akülü forkliftin ne kadar iyi performans gösterebileceğinin ikna edici bir demosunu yaptı.

Daha Fazla Oku