Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Linde MH
Kesinlikle Doğru Ekipman

Yeni Nesil Denge Ağırlıklı Forkliftler

Denge ağırlıklı forkliftler, çeşitli zorlukların üstesinden gelmesi gereken çok işlevli bir intralojistik çözümüdür. İster e-ticarette, ister üretim hatlarının tedarikinde, isterse küresel olarak ağa bağlı tedarik zincirlerinde olsun, ürün ve malzeme akışlarına yönelik talepler hızla değişiyor ve giderek daha karmaşık hale geliyor. Endüstriyel forkliftler için verimlilik, güvenlik ve ergonomi ile birlikte esneklik ve bağlanabilirlik başarının anahtarıdır.

Linde MH, yeni geliştirilen denge ağırlıklı forkliftleri ile bu gereksinimleri doğrudan karşılıyor. Bu, müşterinin tercihine göre içten yanmalı motor veya elektrik motoruyla donatılabilen tek bir evrensel, ortak bir platforma dayanmaktadır. Linde MH bugüne kadar tüm tahrik tiplerini ve enerji sistemlerini tek bir platformda birleştiren ve bu nedenle performans veya dayanıklılık kaybı olmadan dizel, LPG ve CNG motorlu forkliftlerin yerini alabilecek bir akülü forklift sunan tek üreticidir.

Her Müşterinin İhtiyacı için Denge Ağırlıklı Forkliftler

Yeni denge ağırlıklı forkliftler, benzersiz bir seçim özgürlüğü ve geleceğe yönelik güvenilirlik sunuyor. Her tür enerji sistemiyle (kurşun asitli veya lityum iyon akülerden, dizel, LPG ve CNG motorlara ve hatta hidrojen yakıt hücresi dahil) uyumlu olan tek bir yenilikçi teknolojik platforma dayanmaktadırlar. Depodaki dar alanlarda yükleme ve boşaltma için veya zorlu dış mekan kullanımı için Linde MH, doğru forklifti ve gerekli enerji altyapısını seçmenize yardımcı olacaktır. Sözümüz: Her müşteri, performanstan, güvenlikten ve verimlilikten hiçbir taviz vermeden, kendi gereksinimleri için açık ara en iyi forklifti seçebilecek.

Yeni platform, kapsamlı pazar araştırmalarından elde edilen araştırmalar ve verilerle geliştirildi. Mühendisler, özel “Forklift Araştırmaları” kapsamında 26 ülkeden müşteriler ve satış çalışanları ile 1.000'e yakın görüşme gerçekleştirdi. Bu, ürün talebi, performans gereksinimleri ve belirli özelliklerin önemi hakkında kapsamlı bir görüş edinmelerini sağladı.

Maksimum Performans

Çeviklik Yeniden Tanımlanıyor

Olağanüstü manevra kabiliyeti ve yüksek performanslı E20 – E35 Linde MH akülü forkliftler tesisinizde hem iç hem de dış mekan kullanımı için işinizi emanet edebileceğiniz en güçlü ve en güvenilir iş ortağınızdır.

Detaylı bilgi için

Her İki Dünyanın En İyisi

Forkliftler, sürekli kaldırma ve indirme, engebeli yüzeylerde taşıma, kir, toz ve sıcaklık dalgalanmaları gibi zor koşullarda çalışmak zorundadır. Bu şartlara dayanıklılıkları ve performansları nedeniyle şimdiye kadar bu tip işlere uygun görülen ekipmanlar sadece dizel, LPG ve CNG motorlu forkliftlerdi. Oysa, artık Linde MH'nin , yeni X20 – X35 akülü forkliftleri ile bu önyargıyı bir kenara atarak akülü forkliftlerin eskiden dizel, LPG ve CNG motorlu forkliftlerin kullanılması zorunlu olan uygulamalarda kolaylıkla kullanılmasını – ilk kez – mümkün kıldı.

Detaylı bilgi için

En İnce Ayrıntısına Kadar Mükemmellik

Hangi endüstri olursa olsun, forkliftler çalışmadan orada çok fazla hareket olmaz. Ancak dijitalleşme, e-ticaret ve akıllı üretim ağları, forkliftler için her zamankinden daha büyük zorluklar oluşturuyor. Yeni H20 - H35 dizel, LPG ve CNG forklift ile Linde MH, bu özellikleriyle yeni endüstri standartlarını tanımlıyor.

Detaylı bilgi için

Yeni denge ağırlıklı forkliftler, standart versiyonda bile olağanüstü bir taşıma performansı sağlar. Çok çeşitli seçenekleri ve müşteriye özel çözümlerle, aynı zamanda amaçlanan ihtiyaca yönelik optimize edilebilirler. İlk kez, bir dizel, LPG ve CNG motorlu forkliftlerin gücüne sahip akülü forkliftler, performans veya dayanıklılıktan ödün vermeden çevresel olarak sürdürülebilir bir alternatif sunuyorlar. Bunda ana etken, forklift performansında ve enerji verimliliğinde ölçülebilir bir artış sağlayan kalıcı mıknatısların eklenmesiyle birlikte senkron relüktans (SRM+) sürüş motorudur. Şasi ve yapı maksimum dayanıklılık için tasarlanırken, dizel, LPG ve CNG motorlu forkliftlerle ilişkili titreşiml, gürültüyü ve egzoz emisyonlarını ortadan kaldırırlar. Kombi sürüş aks sayesinde E modelleri, dar alanlarda ve dar koridorlarda kullanım için ideal olup, sağlam aksı ve uzun aks mesafesi ile X ve H modelleri ise dış mekan kullanımı için idealdir.

Etkileyici Sürüş Deneyimi

Linde MH

Yeni nesil denge ağırlıklı forkliftler, standart olarak optimum ergonomiyi de sağlar. Forkliftlerin içi geniş ve konforlu çalışma alanı sunar. Koltukların üstün ergonomik tasarımı ve benzersiz bir kullanım konsepti, daha da iyi görüş alanı ile birlikte optimum bir sürüş deneyimi sağlar. Operatör, yükü ve çevreyi mümkün olan en iyi şekilde görebilir. Bu, kesintileri veya operasyonel arızaları en aza indirir ve verimlilği en üst düzeye çıkarır. Ek olarak, serbestçe yapılandırılabilen kumanda kollarına sahip genişletilmiş kolçak, daha da fazla konfor sağlar. Operatör üzerindeki fiziksel yükü en aza indirmek için asansör, akslar ve şasi, titreşimleri minimize etmek için tasarlanmıştır.

Haydi forklifte binin: İçeriden 360° görüş açısını deneyimleyin!

Çalışanlar, Forkliftler ve Çevre için Optimum Güvenlik

Yeni denge ağırlıklı forkliftler, güvenlik için sürekli olarak optimize ediliyor. Alçak ağırlık merkezlyle olası devrilmeyi önlemek için maksimum stabilite için tasarlanmıştır. Şasi, operatör kabini ve asansör, forkliftin, yükün ve çalışma ortamının mümkün olduğunca rahat ve geniş bir şekilde görülmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, olası devrilme kazalarını ve düşen yükleri önleyen Linde Load Assist gibi operatör destek sistemleri ve dönüş sırasında forkliftin hızını azaltan Linde Curve Control gibi son teknoloji güvenlik sistemlerine de sahiptirler.

Opsiyonel olarak sunulan Linde Motion Detection, forkliftin arkasındaki 180 derecelik yarıçaptaki hareketleri algılar ve forkliftin geri gitmesini otomatik olarak durdurur. Diğer bir seçenek ise, forkliftin hareket yönünü göstermek için farklı renkler kullanan Linde LED Şeritleridir. Daha fazla yardım sistemi, çalışanlar, ekipmanlar ve çevre için ek güvenlik sağlar.

Mükemmel Bir Şekilde Ağa Bağlı

Yeni nesil denge ağırlıklı forkliftler, standart olarak güvenli veri toplama ve iletimi sağlayan kapsamlı bir sensör sistemi ile donatılmıştır. Bu, forkliftlerin ağ bağlantılı ve dijital süreçlere sorunsuz bir şekilde entegre edilebileceği anlamına gelir. Standart versiyonlarında bile, güncellemeleri gerçekleştirmek ve gerektiğinde yük ağırlığı göstergesi gibi ekstra dijital işlevleri de kullanmak kolaydır. Akıllı bir kontrol sistemi kullanılarak forkliftler, operatörün bireysel gereksinimlerine uyacak şekilde özelleştirilebilir ve üst düzey bir filo yönetim sistemine entegre edilebilir. Önemli parametrelere ve performans verilerine her an erişilebilir ve analiz edilebilir, bu da forkliftlerin verimlilğini artırır. Enerji yönetimi söz konusu olduğunda ağ bağlantısı da sağlanır. E ve X model akülü forkliftler ile şarj seviyesi ve şarj altyapısının kullanımına ilişkin veriler toplanır ve analiz edilir.

İlk Bakışta Avantajları

Performans

Akülü ve dizel, LPG ve CNG motorlu forkliftlerin en iyi özelliklerini bir araya getirerek yepyeni bir performans düzeyine ulaştık.

Ergonomi

Yeni nesil operatör kabini ve genişletilmiş görüş alanı, operatör için maksimum konfor sağlar.

Güvenlik

Mükemmel görünürlük ve son teknoloji güvenlik sistemleri, çalışanlar, ekipmanlar ve çevre için optimum koruma sağlar.

Ağ Bağlantısı

Standart olarak veri toplama ve iletimi ile forkliftler, ağ bağlantılı ve dijital süreçlere entegrasyon için idealdir.