Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.

Çekici Linde MH W20 – W30 Platformlu Taşıyıcı

Yetenekli Taşıyıcı

Ağır yükleri verimli ve kolayca taşır

Linde Material Handling'in W20 – W30 akü platformlu taşıyıcılar, büyük miktarlarda malzemenin toplu olarak taşınması için mükemmeldir. İki (W20) veya üç ton (W30) yük taşıma kapasitesi ve sırasıyla 20 km/sa (W20) ve 23 km/sa (W30) azami hızları (yüksüz) ile ekipmanlar, yüksek düzeyde performans ile çalışır. Hassas direksiyonları, operatörün en dar alanlarda kolaylıkla çalışmasını sağlar. Bu, W20 – W30'u otomotiv endüstrisindeki üretim hatlarına malzeme tedariği gibi zamanın önemli olduğu süreçlerde sıraya uygun teslimat için ideal kılar. Şasiden ayrılmış bir kabin ve yaprak yaylar yerine helezon yaylarla donatılmış bir sürüş aksı, bozuk zeminde sürüş sırasında operatörü sarsıntı ve titreşimlere karşı korur. Bu, yorgunluğu önler ve uzun vardiyalarda bile konsantre çalışmaya izin verir. Ekipmanlar, kurşun asit veya lityum iyon akü ile donatılabilir.

Özellikler

Güvenlik

Büyük yükleri taşırken güvenlik en önemli önceliktir. Bu nedenle, W20 – W30 platformlu taşıyıcılar çeşitli fren sistemleriyle donatılmıştır. Operatör, yağ banyolu diskli freni ayak pedalı aracılığıyla etkinleştirir. Bu fren sistemi, taşınan yükü korumak ve tehlikeli durumlarda ekipmanı durdurmak için son derece hassas ama aynı zamanda çok güçlü bir yavaşlama sağlar. Ayrıca otomatik park freni, ekipmanın yokuşlarda kaymasını önler. Yokuş aşağı sürerken, W20 – W30 hızlarını otomatik olarak korur ve taşınan yükün ağırlığıyla hızlanmaz. Böylece rampalardan inmek kolaylaşır. Dönüşlerde hız otomatik olarak düşürülür. İsteğe bağlı koruyucu ön cam çubuklarına ve isteğe bağlı emniyet kemerine sahip sağlam kabin, bir kaza durumunda operatörü korur. Ek olarak, kabin kapıları elektriksel olarak izlenir ve kapılar düzgün kapanmadığında operatörün ekipmanı kaplumbağa modunun sağladığı hızdan daha hızlı sürmesini önler. Yandan akü değişimi, ağır traksiyoner akülerin kolay ve güvenli bir şekilde değiştirilmesini sağlar.

 • Otomatik park freni
 • Yokuş inerken veya çıkarken sabit sürüş hızı
 • Virajlarda otomatik hız azaltma
 • Ön camı koruyan sağlam koruyucu çubuklar
 • Elektriksel izlenen kapılar

Konfor

W20 – W30 platformlu taşıyıcılar maksimum sürüş konforu sunar ve çalışma sırasındaki yorgunluğu azaltır. Kabin ve şasinin birbirinden ayrılması ve sürüş aksındaki helezon yaylar, titreşimlerin ve sarsıntıların opeartöre iletilmesini engeller ve böylece fiziksel zorlamayı en aza indirir. Geniş, kavisli ön cam ve çoklu kapı seçenekleri, her yönden engelsiz görüş sağlayarak, operatörün zorlu sürüş ve manevraları sırasında bile minimum çabayla çevreyi izlemesine imkan sağlar. Geniş operatör kompartımanı, rahat çalışma için geniş alan sunar. İş gereçleri, saklama bölmelerine ve ağlara rahatlıkla yerleştirilebilir.

 • Şasiden ayrık yapıdaki operatör kabini
 • Yaylar sayesinde sönümlenen sarsıntı ve titreşimler
 • Geniş görüş açısı
 • İş gereçleri için saklama gözleri

Performans

Modele bağlı olarak W20 – W30 platformlu taşıyıcılar, iki (W20) ila üç ton (W30) yük taşıyabilir. Güçlü elektrik motorları, yüksek taşıma kapasiteleri sağlar. Kompakt boyutları ve hassas direksiyonları sayesinde ekipmanı yönlendirmek zahmetsizdir. Her şeyden önce, küçük dönüş çapı, üretim alanları ve depolardaki dar yollardan nakliye için W20 – W30'u öne çıkarır. İsteğe bağlı çift ayna, opeartörün zorlu manevralar sırasında bile ekipmanı tam olarak görmesini sağlar. Çarpışma hasarı riskini azaltmak için iki aynadan biri arkayı, diğeri ön tekerleği gösterir.

 • Güçlü elektrik motorları
 • Kısa dönüş çapı
 • Hassas ve yumuşak yönlendirme
 • İsteğe bağlı olarak geri görüş kamerası

Servis

Platformlu taşıyıcılar olarak W20 – W30, minimum servis ve arıza süresi için tasarlanmıştır. Yağ banyolu diskli fren ve kontrol hidroliği toz geçirmezdir ve bu nedenle temizlenmesi gerekmez veya servis ihtiyacı azdır. Tüm servis bileşenlerine kolayca erişilebilir. Sorunsuz ve hızlı akü değişimi için akü bölmesine üstten veya yandan erişim mümkündür. Ancak yandan değiştirme seçeneği ile akü bölmesinin üst kapağı bakım çalışmaları için açılabilir. Cıvatalı ön cam birkaç kolay adımda değiştirilebilir.

 • Kolay erişilen servis bileşenleri
 • Bakım gerektirmeyen yağ banyolu disk frenler
 • Kolayca değişebilen ön cam
 • Yandan veya üstten akü değişimi

Teknik Bilgiler

Model Yük kapasitesi Toplam genişlik Sürüş hızı, yüklü/yüksüz Dönüş yarıçapı Akü gerilimi, nominal kapasite (K5)
W20 (2200) 2,0 (t) 1310 (mm) 18 / 20 km/h 3284 / 1887 (mm) 80 / 240 (V)/(Ah) o. kWh
W20 (2600) 2,0 (t) 1310 (mm) 18 / 20 km/h 3284 / 2101 (mm) 80 / 240 (V)/(Ah) o. kWh
W30 (2200) 3,0 (t) 1310 (mm) 20 / 23 km/h 3284 / 1887 (mm) 80 / 240 (V)/(Ah) o. kWh
W30 (2600) 3,0 (t) 1310 (mm) 20 / 23 km/h 3284 / 2101 (mm) 80 / 240 (V)/(Ah) o. kWh

İsteğe Bağlı Donanım

Farklı platform boyları

Standart olarak 2,2 metrelik ve 2,6 metrelik seçenekleri mevcuttur.

Kamera

Çekicinin arkasında bulunan kamera, operatöre zorlu sürüş manevralarında bir ekran aracılığıyla daha iyi bir görüş sağlar.

Kabin seçenekleri

Kabin, sürgülü, menteşeli, PVC ve kanatlı kapılar dahil olmak üzere birçok farklı kapı çeşitleri mevcuttur.

Klima ve ısıtma

Isıtma ve klima sistemi, tüm yıl boyunca kabinde konforlu bir çalışma ortamını garanti eder.

Koltuk seçenekleri

Tüm koltuklar için farklı kaplama seçenekleri ve operatör koltuğu için havalı süspansiyon mevcuttur.

Yan Aynalar

Yan aynalar, yoğun trafikte ve dar alanlarda operatörün görüşünü iyileştirir.

Yol Işıkları

Bu donanımla ekipman, farlar, dönüş sinyalleri, fren ve geri vites lambaları ile eksiksiz bir aydınlatma sistemine sahiptir. Lambalar sayesinde kazalar önlenir.

Tampon

Platformlu taşıyıcıların ön kısm güçlü bir tamponla donatılabilir.

Teklif Alın