Yükleniyor...
Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Linde MH Ekipmanları için Elektronik Kontrol Üniteleri
Kusursuz ve Hassas Hareket

Elektronik Kontrol Üniteleri

Linde MH ekipmanlarda birçok farklı görevi de üstlenen Elektronik Kontrol Üniteleri, ekipmanlarınızın son derece hassas hareket ve manevra kontrolünü de sağlar. Gerek ekipmanın gerekse hidrolik sistemin tüm hareketlerini kontrol eder ve olası arızaları önlemek için sistemdeki elektrik sinyallerini izler. Linde MH'nin ürettiği elektronik kontrol üniteleri Linde MH ekipmanınızın güvenliğini ve verimliliğini maksimum seviyede sağlar.

LINDE MH Elektronik Kontrol Ünitelerinin Faydaları

Çift Kontrollü Tasarım Sayesinde Güvenli Operasyon

Orijinal Linde MH Elektronik Kontrol Üniteleri maksimum güvenlik için çift kontrollü çalışma prensibine sahiptir. Daha fazla açıklamak gerekirse, ünitenin içindeki bütün sinyaller gerekli noktalara iki kez iletilir, Linde MH Elektronik Kontrol Üniteleri aynı zamanda gönderilen ve işlemciye kaydedilen sinyalleri kalıcı olarak izleyerek, birbiriyle çelişip çelişmediğini inceler, böylece olası arızaları önler.

Bileşenlerin Verimli Etkileşimi

Linde MH ekipmanınızın kontrolü, yalnızca mekanik ve elektronik arasındaki etkileşimin izin verdiği kadar hassas olabilmektedir. Orijinal Linde MH Elektronik Kontrol Üniteleri, kullanılan bileşenlerin birbiriyle en uyumlu şekilde çalışmasını sağlar. Bu da operatörün her zaman ekipmanın ve çalışma hidroliğinin operasyon hassasiyetine güvenebileceği anlamına gelmektedir. Linde MH Elektronik Kontrol Ünitelerin tahrik sistemiyle en hassas şekilde uyumlu olarak çalışması, Linde MH ekipmanın en düşük hızda çalışırken bile motor performansını etkili bir şekilde kullanmasına da olanak tanır. Sonuç olarak, Linde MH ekipmanları rakiplerine oranla daha iyi bir sürüş performansına ve daha düşük yakıt tüketimine sahiptir. Bu nedenle Linde MH Elektronik Kontrol Üniteleri, Linde MH ekipmanların operasyonunu son derece güvenli kılmakla kalmaz, aynı zamanda son derece uygun maliyetli hale de getirir.

Daha Dayanıklı Tasarım

Linde MH ekipmanın elektronik olarak kontrol edilmesi son derece önemli ve hassas bir operasyondur. Bu nedenle orijinal Linde MH Elektronik Kontrol Üniteleri çok çeşitli güvenlik özelliklerine sahiptir. İlk olarak fiziksel darbelere karşı, sağlam bir dış muhafaza ile en iyi şekilde korunurlar. Buna ek olarak, taban plakası ve kapak son derece dayanıklı, hafif ve korozyona dayanıklı alüminyum dökümden yapılmıştır. Ünitenin içinde bulunan bir fan kontrol ünitesinin aşırı ısınmasını önleyerek, her zaman ünitenin performanslı bir şekilde çalışmasını garanti eder. Kullanılan fişler ve sızdırmazlık elemanları, neme karşı güvenilir koruma sağlar ve ünitenin hava koşulları ne olursa olsun kusursuz çalışmasını sağlar. Ünitenin içerisinde yer alan Gore-Tex membran ise ünitenin otomatik olarak basınç dengesini sağlar.

Orijinal Linde MH Elektronik Kontrol Üniteleri, ekipmanlarımızın kanıtlanmış kullanım ve güvenlik özelliklerini korumasını sağlar. Her türlü hava koşulunda operatörlerin verimli ve sorunsuz çalışmasını garanti eder.

Linde MH Elektronik Kontrol Üniteleri