Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
HASEL servis teknisyeni yağ filtresini değiştiriyor
Hareketli Parçaları Yağlamaya Devam!

Yağ Filtreleri

Temiz ve spesifikasyonlara uygun yağlar, Linde MH ekipmanınızın hidrolik sistem ve motorunun kusursuz çalışması için en önemli unsurdur. Orijinal Linde MH Yağ Filtreleri, Linde MH ekipmanlarınızın motor ve hidrolik gereksinimleri ile %100 uyumludur. Kullanacağınız yağ ve yağ filtrelerindeki kalite sorunları yalnızca ekipmanın performansını olumsuz etkilemekle kalmaz, hatta motora veya hidrolik sistemine zarar verebilir veya önlenemez bir arızaya yol açabilir. Orijinal Linde MH Yağ Filtreleri, özellikle verimli ve dayanıklı olacak şekilde tasarlanmış olup, önerilen hizmet ömrü boyunca yüksek performans sağlar.

LINDE MH Yağ Filtrelerinin Faydaları

En İyi Filtre Ortamı

Linde MH Yağ Filtreleri, ekipmanın çalışma prensiplerine göre en uygun filtrasyonu sağlamak için tasarlanmıştır. Linde MH’nin motor veya hidrolik sistemine filtrelenmemiş yağın çevrim yoluyla ulaşması neredeyse imkansızdır. Linde MH Yağ Filtreleri sayesinde ekipmanın operasyonu sırasında oluşabilecek çapak veya dış kirleticilerin büyük bir kısmı filtrelenmekte ve yağlama sisteminin her zaman temiz kalması sağlanmaktadır.

Sağlam Gövde

Linde MH Yağ Filtrelerinin gövdesi, uzun bir filtre ömrü için tasarlanmış olup, yüksek yağ basıncına ve aşınmaya dayanıklıdır. Bu tasarım özellikleri, Linde MH Yağ Filtrelerinin önerilen servis ömrü boyunca istenilen performansla çalışmasını sağlar.

Mükemmel Sızdırmazlık Elemanları

Linde MH Yağ Filtrelerinde kullanılan sızdırmazlık elemanları milimetrik hassasiyette özel olarak üretilmektedir. Linde MH Yağ Filtrelerinde kullanılan malzemeler buna ek olarak kimyasal etkilere karşı da dayanıklı olup, yüksek sıcaklıklar altında bile en iyi şekilde sızdırmazlık gösterir.

Hassas Filtre Kapakçıkları

Filtre açma basıncı, ekipmanın yağ sistem basıncıyla tam olarak uyumludur. Bu mükemmel etkileşim ekipmanınızın motor ve hidrolik yağ sisteminde mükemmel bir filtreleme performansı sağlar.

Orijinal Linde MH Yağ Filtreleri: Etkili ve Dayanıklı

Orijinal Linde MH Yağ Filtreleri, ekipmanınızın hem motorunu hem de tüm hidrolik sistemini erken aşınmaya karşı etkili bir şekilde korur. Özellikle hidrolik pompa, hidrolik motor, direksiyon, kontrol valfi ve hidrolik silindir gibi bileşenler Linde MH Yağ Filtresinin performansı sayesinde mükemmel bir şekilde çalışır.

Orijinal Linde MH Yağ Filtreleri, ekipmanınızın motor ve hidrolik bileşenlerinde görev yapan yağları temiz tuttuğundan daha uzun bir yağ ömrü ve buna bağlı olarak yağ değişim aralıklarınızı da uzatabilme şansına sahip olursunuz. Birçok ekipman daha kısa yağ değişim aralıkları belirlemesine rağmen, Linde MH ekipmanınızın hidrolik sisteminin yağ değişimini her 6.000 çalışma saatinde değişmesini belirtmektedir. Bu bile orijinal Linde MH Yağ Filtrelerinin toplam maliyetten ne kadar tasarruf sağladığına etkili bir örnektir.

Linde MH