Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Orijinal Linde MH Forklift Çatalları
Görevimiz: Zorlu Yükleri Taşımak

Çatallar

Linde MH ekipmanlarının en önemli bileşenlerinden biri olan çatallar, son derece güvenli ve aşınmaya karşı dayanıklı olmalıdır. Sağlam çatallar daha verimli olup, toplam operasyon maliyetinden tasarruf sağlar. Çatallarınızdaki aşınma, yük taşıma kapasitesi oranını çok düşürerek operasyon maliyetlerinizi arttırabilir: Yalnızca %10'luk aşınma, ekipmanın yük taşıma kapasitesini %20 azaltır. Sadece bu veri bile Linde MH ekipmanlarınızın çatallarını düzenli olarak değiştirmenin önemini gösterir. Orijinal Linde MH Çatalları ile yüksek hizmet ömrü ve gerek ekipman gerekse operatör güvenlik ihtiyaçlarına tam uyumu garanti eder.

LINDE MH Çatallarının Faydaları

Uzun Hizmet Ömrü

Orijinal Linde MH çatalları, yük altına girdiğinde özellikle çatalın yüksek basınç gören gerilimli noktalarının hasar görmemesi için ek malzeme ile desteklenmiştir. Bu sayede orijinal Linde MH Çatalları, rakiplerine göre daha dayanıklı, sert ve daha uzun hizmet ömrüne sahiptir.

Güvenlikten Ödün Verilemez!

Linde MH güvenlikten asla ödün vermez. Aksine, orijinal Linde MH Çatalları burulma ve bel vermeye karşı %20 oranında güvenlik faktörüyle üretilmektedir. Linde MH Çatallarımız, maksimum güvenlik standartlarına göre üretildiğinden dolayı işletmenizde farklı yükler kaldırılmak istendiğinde, yük değişiklikleri sırasında zaman kaybetmemek için aynı çatallar bile kullanılabilmektedir. Çatalların özellikle üretim prosesinde sertleştirme ve temperleme olarak da adlandırılan özel ısıl işlem prosesleri, çatallarımızın son derece yüksek yük kapasitesine sahip olmasını garanti eder.

Yük Altında Daha Kararlı

Ekipmanınızla yük altına girdiğinizde çatal taşıyıcısı üzerindeki yük dağılımı en uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu tasarım orijinal Linde MH Çatallarına yük altında yüksek kararlılık sağlar. Orijinal Linde MH Çatalları, yükün devrilmesini engellemek için geniş bir çatal süspansiyonuna da sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

Linde MH Çatalları ile Ağır Yük Kaldırılırken

Düzenli Kontrol Zorunludur

Her işletmede operatörlerin ekipmanlarının çatallarını düzenli olarak kontrol etmesi bir gerekliliktir. Bu gereklilik, tek tek ülkelerdeki çeşitli düzenlemelerle belirtilmiştir. Avrupa'da, en az yılda bir, FEM 4.004 standartları uyarınca zorunlu bir denetim öngörülmektedir. ISO 5057'ye göre, eğer ekipmanların çatalları %10’dan fazla aşınmışsa işletmeler ekipmanlarının çatallarını hiç geciktirmeden değiştirmelidir.

Orijinal Linde MH Çatallarımız, güvenlik standartlarına uymanıza yardımcı olur. Son derece dayanıklı ve kaliteli şekilde üretilmiş olması aynı zamanda işletme maliyetlerinizi de düşürür.