Yükleniyor...
Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Linde MH Asansör Zincirleri
Birbirine Sıkı Sıkıya Bağlı

Asansör Zincirleri

Asansör zinciri, bir forkliftin en çok basınç altında çalışan parçalarından biridir. Bir zincirin hizmet ömrü, kullanılan malzemenin kalitesine ve zincir elemanlarının tasarımına bağlıdır - Linde MH mühendisleri her ikisini de çalışma şartlarına ve uygulamalara göre en uygun şekilde tasarlamışlardır. Bu nedenle orijinal Linde MH Asansör Zincirleri özellikle güçlü, aşınmaya dayanıklı ve güvenlidir.

LINDE MH Asansör Zincirlerinin Faydaları

Yüksek Performans

Orijinal Linde MH Asansör Zincirleri yüksek yüklere ve gerilimlere dayanabilen yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. İlk kullanımdan önce zincirin yüzeyinin yanı sıra plakalar ve cıvatalar arasındaki tüm boşlukların eşit şekilde yağlanması sayesinde zincirler sürekli olarak en yüksek performans ve en güvenli biçimde intralojistik operasyonlarınızda hizmet verir.

Ergonomik ve Optimize Tasarım

Linde MH mühendisleri, tek tek zincir bileşenlerinin birbiriyle uyumlu çalışmasını optimize ederek pim, makara ve baklanın mükemmel etkileşimini sağlamıştır. ISO 3691-1 standartlarının paralelinde ancak bu testten daha zorlu şartlara tabii tutulan orijinal Linde MH Asansör Zincirleri yük altında son derece yüksek dayanıklılık sağlar. Linde MH, asansör zincirlerini gerçek çalışma koşulları altında belirlenmesine ve optimize edebilmek için 'Yük Altında Zincir Uzama' dinamik testlerine tabii tutar. Bu testlerden başarılı bir şekilde geçen Linde MH Asansör Zincirleri optimize edilmiş geometrileri sayesinde sessiz çalışmaya da sahip olup operatörlerin işitme duyusunu korur ve konsantrayonlarına da olumlu yönde etki eder.