Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Komatek 2024 Sizi KOMATEK 2024 Fuarı 8. Salon 808 No'lu standımıza bekliyoruz. Davetiye almak için tıklayınız.
WoMH 2022
Depo ve Sürüş Deneyimi

WoMH 2022'de Malzeme Akışı Deneyimi

Dokunabileceğiniz malzeme akışı: WoMH 2022'nin çok özel bir olayı: 'Depolama'. Ürün alımından depolamaya, toplamaya, üretime ve teslimatın son noktasına kadar, içecek şişesi üreten küçük bir fabrikanın malzemelerini gerçek bir operasyondaymış gibi taşımaya yönelik en yeni ekipmanlarımız ve otomasyon çözümlerimizle taşıyın - Control Center'dan kontrol edilip izlenebilir.

Fakat yalnızca bakmaktan ve dokunmaktan daha fazlası var: WoMH 2022'de ziyaretçiler tesisteki tüm ekipmanları, Linde MH'nin yeni nesil forkliftlerinin tamamını dış mekandaki dev bir deneyim parkurunda kendileri sürüp test edebildiler.

Depo

Şişe üretimine yönelik ham maddeler, ziyaretçilerin gözleri önünde iç malzeme akışının tüm süreç zincirinden adım adım geçer. Burada, her bir gereksinim için farklı çözüm yaklaşımları bulunabilir: depolamada, sipariş toplamada ve üretim tedarikinde manuel, yarı ve tam otonom süreçler. Ayrıca yeni, kompakt transpaletler, manuel ve tam otonom çekiciler, yarı otonom sipariş toplama ekipmanları, BT destekli dar koridor ekipmanları (VNA) ve çok daha fazlası mevcuttur.

World of Material Handling boyunca WoMH Gözlemcilerimizin etkinlikten ilettikleri tüm videoları, raporları ve röportajları burada bulabilirsiniz.

Sürüş Deneyimi

Dokun, hisset, dene! Çoğu zaman, bir ekipmanın avantajları ancak kendinizin deneme şansınız olduğunda gerçekten ortaya çıkar. Bu özellikle Linde için geçerlidir, çünkü ürün geliştirme sırasında operatöre odaklanıyoruz. Yalnızca operatörler ekipmanlarında kendilerini rahat hissettiklerinde ve onu büyük bir fiziksel zorlama olmadan kullanabildiklerinde, aracın performansının tüm avantajlarından faydalanmaya başlar. Bu farkı hissedebilirsiniz.

WoMH'deki misafirlerimizin, dünyanın en güçlü elektrikli forklifti Linde X20 - X35 ile açık alanda bir kamyona yükleme yaptıklarında veya yeni H35 - H50 ile hurda arabaları istiflediklerinde söylediklerini burada görebilir ve okuyabilirsiniz.

' alt='Linde forkliftleri World of Material Handling'de iş başında.'>

Çözüm alanları

İntralojistik süreçlerinizi daha ekonomik, şeffaf, güvenli ve iklim dostu hale getirmenize yardımcı olmak üzere yeni geliştirdiğimiz araçlarımızı, güvenlik ve enerji sistemlerimizi, yazılım araçlarımızı ve danışmanlık hizmetlerimizi World of Material Handling 2022'de sergiledik.

Forklift ve depo ekipmanlarıyla ilgili teklifler, İntralojistik ve Otomasyon, Güvenlik, Enerji ve Dijitalleşme çözüm alanlarında bulunabilir.

Çözüm alanlarına gitmek için buraya tıklayın